Система GPS-моніторингу – ключ до успіху таксопарку

Система GPS-моніторингу – ключ до успіху таксопарку

Власники таксопарків нерідко стикаються з такими проблемами, як неофіційні рейси водіїв, недотримання графіків, махінації з паливом, надання неправдивої інформації про поломки та інше. На щастя, ці проблеми можна вирішити за допомогою GPS-моніторингу транспорту.

Система GPS-моніторингу дозволяє в режимі реального часу відстежувати місцезнаходження всіх автомобілів, їх реальний пробіг, рівень палива, відпрацьовані години та швидкість водіїв. Така інформація дає можливість приймати зважені рішення, економити кошти, підвищувати рівень сервісу та конкурентоспроможність підприємства. Компанії, які встановлюють ці системи, можуть дороблювати необхідний функціонал під запити конкретних клієнтів.

Крім того, GPS-моніторинг підвищує безпеку для клієнтів і водіїв. Машини можуть бути обладнані тривожними кнопками, сигнал від яких надходить на диспетчерський пульт.

Як встановлення GPS-моніторингу допомагає утримати старих клієнтів і залучити нових? Проблема неофіційних рейсів широко поширена. Водії часто беруть вигідні замовлення “на стороні”, а диспетчеру кажуть про поломку або затор. В результаті служба змушена відмовляти офіційним клієнтам через нібито нестачу вільних машин. Подібні відмови засмучують і відштовхують клієнтів. Деякі взагалі вирішують перейти до конкурентів через зіпсований імідж служби.

Власники втрачають гроші через недовантаження потужностей, втрату клієнтів і відтік у майбутньому. Система GPS-моніторингу допомагає виключити ці втрати.

Впровадження GPS-моніторингу таксопарку дає наступні результати:

  • Диспетчери отримують достовірну інформацію про зайнятість машин
  • Виключаються непередбачені простої транспорту
  • Підвищується дисципліна водіїв щодо порядності, дотримання графіків і режимів
  • З’являється можливість оптимізувати маршрути та обслужити більше клієнтів тими ж силами

Таким чином, GPS-моніторинг є ефективним інструментом підвищення прибутковості, конкурентоспроможності та іміджу таксопарку.

Відповімо на питання

Якщо у вас виникли питання або ви не знаєте, яке обладнання обрати, напишіть нам — і ми зателефонуємо, щоб вас проінформувати