Датчики витрат пального

Управління транспортним парком потребує уваги і постійного контролю. Однією з головних витрат вважаються витрати на паливо, оскільки щоденна експлуатація на сотнях і тисячах кілометрів неминуче виливається в значні суми, які складно відстежити і проконтролювати. Раніше цим часто користувалися недобросовісні водії, зливаючи якусь кількість пального і списуючи його як витрачене за прямим призначенням. Зараз проблему можна легко розв’язати за допомогою датчика витрати палива, який підраховує витрату і унеможливлює тим самим можливість крадіжки.

Принцип роботи датчиків: точність і ефективність

Датчики витрати пального, які скорочено називають ДРП, під’єднують до бортового комп’ютера для збору та систематизації даних про реальну витрату пального. Це найважливіший елемент системи GPS-моніторингу транспорту, який відповідає за економію і контроль витрат.
Спочатку контроль за витратою палива здійснює штатний датчик, який встановлюють на авто під час складання на заводі. У нього відносно невисока точність вимірювання.
UKREVROKOM пропонує установку високоточних електронних датчиків витрати палива:

  • однокамерних (вимірюють тільки паливо, що споживається двигуном),
  • двокамерних диференціальних (вимірюють потоки палива в подавальній і зворотній магістралях).

Для встановлення однокамерного витратоміра потрібна зміна схеми подачі палива транспортного засобу. Встановлення двокамерних диференціальних витратомірів не потребує зміни схеми паливної системи.

Переваги датчиків витрати палива

На відміну від датчиків рівня палива в баку датчики витрати палива проточного типу забезпечують точні цифри витрати палива (похибка 1-2% від фактичної витрати палива) в будь-яких умовах роботи машини.
Після встановлення датчика витрати палива втрати палива значно знизяться. Паливні карти під час маршрутного планування можна складати з високою точністю, окремо для автомобілів, вантажівок і фур. Виділяють низку основних переваг:

  • Точна витрата палива в будь-яких умовах експлуатації.
  • Миттєва витрата палива.
  • Час роботи двигуна.
  • Визначення режиму роботи двигуна, а також витрати палива і часу роботи в часткових режимах – холостий хід, перевантаження.
  • Виключення можливостей розкрадання палива.

Вибір відповідних паливних датчиків

Замовляйте обладнання для GPS-моніторингу та контролю витрат палива в UKREVROKOM ー висока якість обладнання та професійне обслуговування дасть змогу оптимізувати витрати, виявити несумлінних водіїв і заощадити значні кошти в перспективі.

Показати більше
Відповімо на питання

Якщо у вас виникли питання або ви не знаєте, яке обладнання обрати, напишіть нам — і ми зателефонуємо, щоб вас проінформувати