LeaseControl: моніторинг лізингового транспорту

Платформа LeaseControl розроблена для компаній, що працюють у сфері лізингу транспорту та автокредитування. Вона служить для контролю транспортних засобів, проданих у лізинг. З її допомогою ви можете:

 • стежити за місцем розташування транспортного засобу на карті;
 • отримувати повідомлення в разі, якщо транспортний засіб входить у геозону, залишає її або перестане виходити на зв’язок;
 • дистанційно вимикати двигун, надіславши команду на трекер транспортного засобу, зокрема автоматично за допомогою завдань;
 • виконувати вручну і автоматично отримувати на електронну пошту звіти про переміщення транспортного засобу і відвідування позначених областей (геозон);
 • будувати треки на карті та формувати звіти на основі отриманої від об’єкта інформації тощо.

Вирішення проблем автолізингу за допомогою GPS-моніторингу

 • Платіжні ризики. Ризики неплатежів – це одна з основних проблем лізингових компаній. Кожен пропущений платіж означає прямі фінансові втрати. І каскад таких невиконаних зобов’язань за платежами потенційно може підштовхнути компанію до банкрутства.
 • Повернення автомобілів. Вилучення автомобілів відбувається тоді, коли позичальник не повертає орендований транспортний засіб вчасно або не платить згідно з умовами. У цьому випадку дилер вважає автомобіль вкраденим. Зрозуміло, автодилеру хочеться швидко його повернути, але для початку йому потрібно знайти вкрадений автомобіль, а це може бути складно. Тому лізингові компанії зацікавлені в інтеграції протиугінних систем моніторингу в лізингові автомобілі для безперервного відстеження їхнього місця розташування.
 • Занепокоєння за майно. Транспортні засоби, що перебувають у лізингу, як і раніше, залишаються власністю лізингових компаній. Якщо автомобіль неправильно експлуатують, його вартість падає. Тому лізингові компанії хочуть отримати рішення, що відстежують стан авто і допомагають зменшити його знос.

Моніторингове рішення може допомогти лізинговим компаніям ефективно управляти своїми активами:

 • Індивідуальні графіки обслуговування. GPS-моніторинг допомагає в реальному часі відстежувати такі показники, як пробіг, години роботи двигуна та історію обслуговування. Ці дані дозволяють визначати фактичні патерни використання кожного з лізингових автомобілів. У результаті вони можуть створювати індивідуальні графіки обслуговування для своїх ТЗ.
 • Повідомлення та нагадування про обслуговування. Автоматичні повідомлення гарантують своєчасне технічне обслуговування. ТО проводиться вчасно, що позитивно позначається на задоволеності клієнтів та їхній лояльності.
 • Своєчасні заявки на техобслуговування. Якщо щось трапляється з автомобілем, система GPS-моніторингу негайно відправляє повідомлення лізинговим компаніям. Це дає змогу вчасно втрутитися, щоб запобігти серйозним поломкам та аваріям.

LeaseControl – надійна система моніторингу для лізингових компаній.

Однією з головних особливостей LeaseControl є можливість дистанційно блокувати двигун. Таким чином, GPS пристрої мають підтримувати відповідні команди.
Завдяки SDK можна налаштувати обмін даними між своєю ERP і LeaseControl, що значно розширює можливості в управлінні автопарками. Наприклад, дані про клієнтів із простроченими платежами можуть автоматично довантажуватися з ERP у LeaseControl, де одразу сформується окрема група боржників. Учасникам цієї групи власники ТЗ легко налаштують надсилання повідомлення з нагадуванням про оплату або заблокують двигун.

Відповімо на питання

Якщо у вас виникли питання або ви не знаєте, яке обладнання обрати, напишіть нам — і ми зателефонуємо, щоб вас проінформувати