GPS моніторинг комбайна

GPS для комбайна допоможе відстежувати ефективність роботи і збирати дані про результати виконаної роботи. Система допомагає економити кошти, підвищувати результативність роботи і здійснювати постійний контроль місця розташування комбайна.

GPS-моніторинг для роботи комбайна

Система моніторингу комбайна здійснює навігацію та збирає додаткові дані. Постійний контроль допоможе відстежувати випадки зловживань і зливу палива, налаштувати максимально ефективне використання техніки та скоротити витрати.

Види GPS-моніторингу для комбайнів

Система GPS для сільського господарства повинна враховувати не тільки пробіг, а й мотогодини та фактичне споживання палива. Основна витрата йде не від ходової частини, а від роботи навісного або причіпного обладнання, тому моніторинг збирання врожаю краще здійснювати в комплексі:

 • GPS-трекер для комбайна. Основний блок, який відмічає маршрут і швидкість пересування, а також передає зібрані дані.
 • Датчики рівня палива. Вони передають інформацію про кількість пального в баку та визначають час і обсяг заправки або зливу пального.
 • Датчики витрати палива. Вони враховують фактичну витрату палива в конкретний відрізок часу.
 • Підключення до CAN-шини дає змогу відстежувати температуру двигуна, витрату пального, навантаження, роботу шнека, вивантаження зерна, ступінь натискання на педаль і низку інших параметрів.

  Моніторинг комбайна дає такі переваги:

 • Поліпшення якості збирання врожаю.
 • Підрахунок мотогодин.
 • Економія палива і захист від крадіжки.
 • Розрахунок графіка технічного обслуговування.
 • Припинення нецільового використання техніки.

Опис і встановлення системи GPS-моніторингу

GPS-технології для сільського господарства приносять максимальну користь, але встановлення та налаштування потрібно довірити тільки професіоналам. Трекінг комбайнів проводиться за кількома датчиками, дані з них збираються і передаються через електронний блок у загальну базу.

Програмне забезпечення обробляє отриману інформацію. Для підвищення точності у звітах заздалегідь складається карта полів і заносяться в ПЗ характеристики причіпних агрегатів для кожної одиниці сільгосптехніки з GPS-моніторингом окремо. Така система може самостійно аналізувати дані та порівнювати з нормами споживання, а також формувати звіти за агрегатом, відрізком часу або пройденим маршрутом. GPS-трекер також зазначає місце розташування техніки в поточний момент.

Придбати систему для користі агробізнесу

GPS-моніторинг комбайна допоможе підвищити контроль за всіма аспектами роботи і переміщень сільськогосподарської техніки. Скорочення витрат палива значно знизить щомісячні витрати на утримання автопарку. Замовляйте установку системи “під ключ” в компанії UKREVROKOM і отримуйте знижку за оптову покупку!

Відповімо на питання

Якщо у вас виникли питання або ви не знаєте, яке обладнання обрати, напишіть нам — і ми зателефонуємо, щоб вас проінформувати