GPS трекери для моніторингу

1 2 3

GPS трекери – пристрої для прийому та передачі даних щодо місцезнаходження обʼєктів, та стан підєднаних до трекера датчиків(рівня пального, витрати пального, мотогодин, температури, обертів, ваги, кнопки тревоги та багато інших) . В Україні ці прилади застосовують у різних сферах, але найбільшу популярність вони мають у сфері моніторинга транспортних засобів. Девайси найчастіше використовують для вантажних машин та легкових авто. Системи GPS-відстежування руху транспорту суттєво полегшують контроль низки ключових моментів, повʼязаних з ефективністю експлуатації транспортних засобів.

GPS системи моніторингу: як працюють

Трекери мають GPS приймач, який визначає власні координати, та передавач, який за допомогою мобільного звʼязку відправляє інформацію до серверного центру. Координати визначаються дуже точно, відхилення може складати кілька метрів.
Показання GPS трекерів відображаються на платформі для GPS-моніторингу або у мобільному додатку, які перетворить інформацію з трекера до прийнятного для розуміння та аналізу вигляду.
Обладнання відрізняється точністю, надійністю та компактністю. Ці переваги роблять його використання зручним у будь-яких обставинах.

Навіщо потрібні GPS трекери для авто

GPS-контроль транспорту дозволяє отримувати корисну інформацію, яку можна та варто використати для оптимізації логістики.
За допомогою GPS можна розробити розклад, організувати диспетчеризацію транспортних засобів, замість навігатора забезпечити маршрутизацію та моніторинг вантажівок та службових авто. Це у свою чергу дозволить оптимізувати витрати на утримання та ремонт транспортних засобів.
GPS моніторинг найманих водіїв дозволяє виключити самовільні порушення маршруту та графіку. Відстеження руху транспорту та реєстрація даних робить зловживання на робочих місцях неможливим.
GPS можна вважати системою безпеки транспорту, яка разом із сигналізацією потрібна для запобігання крадіжкам.

Де доцільно використати GPS-моніторинг транспорту:

 • логiстичнi компанії;
 • курʼєрські служби;
 • поштові служби;
 • автопарки служб екстреної допомоги;
 • охорона;
 • громадський транспорт;
 • будівельні фірми;
 • інкасаторські служби;
 • таксопарки;
 • підприємства агрокомплексу;
 • фермерське господарство;
 • підприємства торгівлі;
 • залізничні перевозки;
 • для персонального авто або будь-якого іншого транспортного засобу.

Переваги використання GPS-трекінг транспорту

GPS моніторинг є ефективним інструментом для зменшення витрат для юридичних та фізичних осіб. Використання трекерів має велику кількість переваг.

Для бізнесу

GPS-контроль транспорту підвищує ефективність використання активів та витратних матеріалів. За допомогою трекерів стає можливим GPS-мониторинг палива, ступеня зносу шин, загального пробігу та інших факторів.
Девайси можуть бути налаштовані на передачу не тільки координат місцезнаходження транспорту, але й деяких специфічних даних. Наприклад, при перевезенні вантажів, для зберігання яких потрібен певні умови, можно користуватися GPS-моніторингом температури. GPS-моніторинг температури вантажу дозволяє зробити більш ефективною логістику зберігання. Ця опція затребувана у агрокомплексі та для реалізації продукції фермерських господарств.
Для будь-якого авто важлива опція отримання реальних даних щодо рівня палива. Якщо на машину додатково встановити датчики рівня палива і датчики витрат палива, актуальна інформація стане доступною для водія і диспетчера.
Трекери корисні для бізнесу, повʼязаного з транспортуванням продукції фурами, залізницею, морем та повітряним шляхом. GPS моніторинг-системи вантажівок, залізничного транспорту та контейнерів позбавляє власника від зайвих турбот щодо цілісності та безпеки вантажів.

Для особистого використання

Окрім моніторинга вантажівок та службових авто трекери можуть бути використані фізичними особами. Невеликий пристрій захищає автівку від крадіжки, а якщо неприємність все ж таки сталася, можна визначити місцезнаходження викраденої машини з точністю до кількох метрів.
GPS моніторинг автобусів, громадського транспорту і таксі дозволяє приватним особам користуватися зручними мобільними додатками, в яких можна відстежити рух транспортного засобу.
Як вибрати GPS трекери для відстеження транспорту
Щоб вибрати пристрій, який справді виправдає покладені на нього надії, враховуйте певні моменти.
Потрібно, щоб трекер був сумісний з платформою для GPS-моніторингу та IoT.

Показати більше
Відповімо на питання

Якщо у вас виникли питання або ви не знаєте, яке обладнання обрати, напишіть нам — і ми зателефонуємо, щоб вас проінформувати