Контроль автопарку

Управління парком транспорту потребує уваги та пильності, оскільки це широке поле для зловживань і нецільового використання техніки. При цьому витрати та технічне обслуговування лягають на власника, що автоматично зменшує доходи. Але GPS-моніторинг автопарку допоможе в управлінні та оптимізації роботи.

Переваги GPS-моніторингу автопарку

Контроль автопарку необхідно здійснювати цілодобово, це допоможе захиститися від крадіжок і зливу палива. Для цього в системі можливе налаштування тривожних сповіщень, які надходитимуть у разі різкого зниження рівня в баку або несанкціонованого переміщення транспорту. Переваги інтеграції цієї системи:

 • Підвищення ефективності використання автопарку.
 • Економія палива і точний контроль витрат.
 • Захист техніки від крадіжки та нецільового використання.
 • Підвищення якості обслуговування клієнтів.

За допомогою віддаленої навігації можна визначити слабкі місця в управлінні та налагодити роботу різних систем.

Функції системи моніторингу автопарку

У процесі управління доведеться зіткнутися з несумлінністю і навіть недбалістю працівників, але такі випадки можна миттєво відстежувати через віддалений моніторинг. Аналіз роботи тепер можна виконувати за кількома параметрами:

 • Маршрут і місце розташування транспорту в конкретний момент.
 • Пробіг і швидкість руху за певний відрізок часу.
 • Витрата палива зі зливами і заправками.
 • Стан двигуна і допустиме навантаження.
 • Дотримання водієм правил дорожнього руху.
 • Робочі години конкретних працівників та ефективність.
 • Формування звітів за всіма показниками.

Моніторинг автопарку та оцінка зібраних відомостей допоможуть оптимізувати роботу і виявити недобросовісних працівників. Дані збираються цілодобово, що допомагає в плануванні маршрутів, складанні паливних планів і графіка робіт.

Застосування віддаленого контролю для різних завдань

Віддалений моніторинг може знадобитися в різних галузях, адже комерційне використання може включати таксі, службовий транспорт, будівельну та сільськогосподарську техніку. Очевидний плюс у логістиці вантажних і пасажирських перевезень, оскільки контроль витрат пального в автотранспорті та оптимізація маршрутів допоможуть скоротити витрати і прискорити виконання робіт.

У сільському господарстві та будівельній галузі додається захист від крадіжок, а на перше місце виходять відпрацьовані мотогодини, оскільки від цього залежать витрати на утримання автопарку.

Встановлення та налаштування обладнання

Моніторинг і контроль пересування автотранспорту проводяться за кількома параметрами. Основними стануть GPS-трекер і датчик рівня або витрати пального, а додатково можна під’єднатися до заводської CAN-шини для збору інформації про стан двигуна, фактичні мотогодини і навантаження в певний момент часу.

Зібрані дані передають на центральну систему моніторингу для подальшого опрацювання програмним забезпеченням і формування звітів. Оператор може окремо побачити маршрут і місце розташування, дізнатися графік швидкості та ефективності роботи, провести контроль витрати палива в автомобілях.

Придбати GPS-моніторинг від UKREVROKOM

GPS-контроль автопарку допоможе оптимізувати роботу, знизити витрати на утримання та налаштувати ефективне використання готівкових ресурсів. UKREVROKOM пропонує встановлення та налаштування системи оптимізації роботи “під ключ”, з урахуванням особливостей техніки та робочого процесу. Більше інформації можна отримати у фахівців, зв’язавшись з нами за вказаними на сайті номерами телефонів.

Відповімо на питання

Якщо у вас виникли питання або ви не знаєте, яке обладнання обрати, напишіть нам — і ми зателефонуємо, щоб вас проінформувати