GPS моніторинг трактора

Трактори залишаються універсальними машинами в будівельній, сільськогосподарській, комунальній сфері. Вони працюють з різними типами навісного обладнання або застосовуються для перевезень великих вантажів на невеликі відстані. GPS для трактора має враховувати навантаження на силові агрегати і відпрацьовані мотогодини, оскільки пройдений кілометраж зазвичай не великий.

Види GPS моніторингу для трактора

GPS на трактор монтують з урахуванням особливостей кожної машини. Їх адаптують під потреби клієнта з урахуванням важливих показників. Тому цілі та пристрої можуть різнитися:

  • Ідентифікатор причіпного обладнання. Допомагає визначити, з якими інструментами працював трактор і чи відповідає витрата нормам.
  • Ідентифікація механізатора. Налаштовує облік робочого часу та ефективності виконання завдань. Для цього використовують карту або ключ, які зареєстровані в системі під певним номером.
  • CAN-шина. За допомогою GPS-трекера для сільгосптехніки дані передаються в інформаційний центр, даючи змогу контролювати температуру двигуна, проводити профілактику поломок і збирати інформацію про навантаження.

Ціна системи може різнитися залежно від кількості датчиків і додаткових функцій.

Як встановити GPS моніторинг

Фахівці підбирають максимально захищені місця для датчиків і блоку передавання сигналу, щоб уникнути пошкодження і забруднення. Систему адаптують під конкретні умови в різних моделях. Для контролю обробленої площі проводять додаткове налаштування, складаючи карту агрозон і заносячи в програму характеристики всіх агрегатів.

Переваги GPS моніторингу для сільгосптехніки

Оператор може контролювати дотримання графіка і продуктивності техніки, стежити за станом робочих вузлів і роботою механізаторів. Це допомагає економити паливо, запобігати крадіжкам, нецільовому використанню техніки та недобросовісній поведінці робітників.

Замовити вигідну систему в UKREVROKOM

GPS-моніторинг допомагає зібрати важливі дані та провести їхній первинний аналіз. На їхній основі можна оптимізувати витрати та роботу аграрної техніки. Компанія UKREVROKOM пропонує купити обладнання з установкою “під ключ”. Система окупиться вже за кілька місяців.

Відповімо на питання

Якщо у вас виникли питання або ви не знаєте, яке обладнання обрати, напишіть нам — і ми зателефонуємо, щоб вас проінформувати