GPS моніторинг спецтехніки

GPS-моніторинг спецтехніки передбачає використання систем контролю за витратою палива, відпрацьованим часом, місцем розташування агрегату. Це допомагає не тільки відбити бажання у недобросовісних працівників зливати паливо, а й дає змогу підвищити ефективність праці завдяки оптимізації маршрутів. Компанія UKREVROKOM пропонує широкий діапазон датчиків для агропромислових та інших підприємств і програмне забезпечення.

GPS-моніторинг для спецтехніки: принцип роботи

Технології GPS передбачають встановлення датчиків різних типів. Додатково можна використовувати дані з CAN-шини, яка, як правило, спочатку вбудована в техніку. Вона допомагає контролювати мотогодини, температуру, оберти двигуна, натискання на педалі та важелі.

Управління парком відбувається віддалено, зібрана інформація передається на сервери моніторингу. Дані проходять первинну обробку і виводяться на екран у вигляді зручних графіків і аналітичних звітів. Оператор може їх систематизувати і формувати звіти за конкретний відрізок часу за окремим агрегатом.

Контроль роботи спецтехніки вийде на новий рівень, оскільки GPS-трекер дає повне управління користуванням і захист спецтехніки від крадіжки. Додатково можна розрахувати графік технічного обслуговування, щоб знизити ймовірність несподіваних поломок.

Переваги контролю за спецтехнікою

Моніторинг спецтехніки дає змогу відстежувати транспорт за картою в реальному часі, з відображенням маршруту, траєкторії та швидкості руху, температури та стану мотора. У разі небезпеки або нецільового використання можна дистанційно заблокувати двигун. Переваги:

  • Економія палива до 30%.
  • Контроль за виконанням виробничих завдань.
  • Скорочення зносу обладнання.
  • Оптимізація маршрутів для скорочення пробігу.
  • Побудова вигідних логістичних шляхів.
  • Моніторинг місця розташування для запобігання крадіжки.
  • Підвищення відповідальності працівників і культури водіння.

Залежно від типу техніки використовуються датчики рівня палива або датчики витрати палива. Перші підійдуть для транспорту, в якому можна корелювати дані з маршрутом і пройденою відстанню. Другі оптимальні для стаціонарної техніки, де важливіші відпрацьовані мотогодини.

Способи встановлення та налаштування

Систему моніторингу спецтехніки встановлюють у безпечне місце, де на її роботу не впливатимуть робочі вузли, зміни температури, можливі забруднення. Датчики спочатку роблять в антивандальному корпусі, але додатковий захист не завадить.
Установка відбувається з урахуванням особливостей техніки, адже вона буває:

  • малорухомою, як будівельний кран або підйомник;
  • вантажною, як фура або самоскид;
  • стаціонарною, як пилорама або інші виробничі агрегати.

Моніторинг стану та контроль витрат палива налаштовується однаково ефективно для всіх типів агрегатів.

GPS-моніторинг “під ключ” від UKREVROKOM

Компанія UKREVROKOM пропонує широкий вибір систем моніторингу для ефективного використання спецтехніки. Оптимізація роботи вийде на новий рівень, оскільки комплектація розробляється окремо для кожного агрегату. Замовляйте GPS-системи з установкою “під ключ” і знижуйте витрати за кожен звітний період.

Відповімо на питання

Якщо у вас виникли питання або ви не знаєте, яке обладнання обрати, напишіть нам — і ми зателефонуємо, щоб вас проінформувати