GPS моніторинг вантажівок

Моніторинг і контроль пересування вантажних авто особливо актуальний на далеких маршрутах. Система відстеження вантажоперевезень допоможе в оптимізації маршрутів і економії пального, а також підвищить безпеку транспорту і працівників, оскільки в критичній ситуації можна буде точно встановити геолокацію.

Контроль пересування вантажних авто

GPS-моніторинг вантажних автомобілів допомагає в управлінні автопарком, оскільки автоматизує збір більшості даних. Безпеку вантажоперевезень на далеких маршрутах тепер можна підтримувати віддалено, а також проводити аналіз роботи водіїв.

Оптимізація маршрутів і заправок

Технології GPS в логістиці значно розширили можливості з відстеження та оптимізації логістики автопарку. Особливу увагу приділено контролю витрат палива у вантажних автомобілях, адже це ключовий пункт будь-якого бюджету. Віддалений контроль за автомобілем дає такі дані:

  • Відстеження витрати палива.
  • Фіксація зливів і заправок із зазначенням місця і часу.
  • Облік витрат за часом або відрізком шляху.

Оператор може помітити підвищення витрат на певних ділянках і оптимізувати маршрути для підвищення ефективності роботи. GPS-моніторинг шляхів проходження транспорту допоможе порівняти швидкість руху, пробіг та інші параметри.

Безпека вантажівок і фур

Безпека вантажних авто залежить від багатьох показників. Вони зупиняються на нічліг тільки в перевірених місцях, але захиститися від несподіванок і злого умислу допоможе дистанційний моніторинг автомобілів. На карті зазначається маршрут і місце перебування в поточний момент. У програму можна ввести запланований маршрут, після чого вона попереджатиме про будь-яке відхилення або позачергову зупинку.
Контроль пересування і швидкісного режиму сприятливо позначиться на загальній дорожній обстановці і знизить ризик потрапляння в аварію.

GPS моніторинг для спрощення логістики

Розробка оптимальних маршрутів проходження вимагає точності, тому GPS-моніторинг для логістики необхідний. Він допоможе визначити на практиці плюси і мінуси кожного шляху і створити нові продуктивні версії з урахуванням потреб клієнтів.

Управління автопарком з використанням GPS моніторингу

Технології управління автопарком включають безліч інструментів, а моніторинг вантажної техніки допоможе передбачити і спланувати такі завдання:
Графік заправок і паливний план на рейс.
Технічне обслуговування вантажних автомобілів.
Планування ремонтів і заміни ключових вузлів.
Кількість технічних зупинок.
Моніторинг вантажного транспорту також допоможе виявити зловживання в ремонтному цеху або використання техніки в особистих цілях під виглядом технічного обслуговування.

Особливості встановлення обладнання

Встановлення GPS на вантажівки проводиться з дотриманням правил безпеки. Обов’язковими елементами вважають контроль доступу, датчики витрати палива і GPS-трекер для моніторингу вантажної техніки. Їх можна доповнити датчиками рівня палива, щоб відстежувати різке зниження кількості палива в баку. Це надійний захист від крадіжок палива. Додатково рекомендують підключення до заводської CAN-шини, яка збирає дані про стан і температуру двигуна, натискання на педалі, рівень навантаження.
Всю зібрану інформацію передають у базу даних. Програмне забезпечення проводить первинний аналіз і виводить на екран графіки і карту з відображенням маршруту. Додатково можна формувати звітність за окремими машинами, відрізками часу або маршрутами.

Система GPS-моніторингу від UKREVROKOM

Ефективне використання автопарку стане ключовою перевагою в репутації компанії. Економія допоможе знизити ціни для клієнтів, а швидке виконання завдань приверне нових замовників. Купуйте GPS-моніторинг вантажівок від UKREVROKOM ー встановлення та налаштування “під ключ” дасть змогу оптимізувати роботу автопарку і знизити витрати на його утримання.

Відповімо на питання

Якщо у вас виникли питання або ви не знаєте, яке обладнання обрати, напишіть нам — і ми зателефонуємо, щоб вас проінформувати