Teltonika EYE Beacons ATEX і EYE Sensors ATEX

Пристрої EYE, сертифіковані ATEX

Відстеження обладнання в небезпечних середовищах за допомогою нових пристроїв Teltonika  EYE Beacons ATEX  і  EYE Sensors ATEX . Вони сертифіковані за ATEX Zone 1 ( II 2 G Ex ib IIC T6 Gb ) і готові до найскладніших умов.

Ці моделі відмінно підходять для відстеження обладнання та персоналу у вибухонебезпечних середовищах, таких як:

– Нафтогазова промисловість

– Хімічні підприємства

– Фармацевтичне виробництво

Маяки EYE ATEX і датчики EYE ATEX можна використовувати в зонах Зони 1 і Зони 2. Вони мають вдосконалення, які роблять їх ідеальними для використання в таких місцях, де існує ризик витоку легкозаймистих речовин.

ПЕРЕВАГИ

  • Безпечна та сумісна робота – сертифікація ATEX Zone 1 гарантує, що маяки EYE ATEX і датчики EYE ATEX можна безпечно використовувати у небезпечних середовищах.
  • Скорочення часу, витраченого на пошук обладнання – точність визначення місця розташування дозволяє швидко знаходити активи, підвищуючи ефективність роботи. Це також допомагає переконатися, що обладнання використовується належним чином і не залишається в неправильному місці.
  • Запобігання крадіжці та неправильному розміщенню – залежно від місця розташування активів оператори можуть гарантувати, що обладнання не буде залишено в невідповідних місцях або вивезено та викрадено.
  • Своєчасне технічне обслуговування – пристрої Teltonika EYE допомагають гарантувати, що обладнання регулярно обслуговується та не використовується за межами призначеної для нього зони, підвищуючи безпеку.
  • Прийняття рішень на основі даних – вивчення деталей використання обладнання дозволяє відповідальним менеджерам вживати необхідних заходів для запобігання збоїв, поломок і здійснення стратегічних закупівель.
  • Точне, тут і зараз, відстеження будівельних інструментів – менеджери будівельних майданчиків і форамени можуть контролювати будь-яке місцезнаходження об’єкта інтересу в режимі реального часу за допомогою розумних пристроїв із підключенням до Інтернету 24/7/365. 100% підзвітність всього важливого для бізнесу підрядника та ефективності проекту.
  • Бездротовий і доступний – підключення Bluetooth® забезпечує швидке встановлення та налаштування, низький рівень перешкод, енергоспоживання та є недорогим. У разі пошкодження, втрати або викрадення маяки Teltonika EYE можна швидко замінити.
Відповімо на питання

Якщо у вас виникли питання або ви не знаєте, яке обладнання обрати, напишіть нам — і ми зателефонуємо, щоб вас проінформувати