Відстеження орендного обладнання за допомогою трекера із захистом від розкриття

Ризик розкрадання обладнання у сфері оренди

Компанії, що займаються бізнесом з оренди обладнання, що розвивається, стикаються з підвищеним ризиком розкрадання обладнання. Це може призвести до затримок проєкту, пропущених термінів, підриву репутації та втрати доходу через анульовані контракти та/або простої. На щастя, Teltonika Telematics розробила захищене від несанкціонованого доступу бездротове рішення, яке забезпечує максимальну безпеку для цього типу обладнання.
З цими проблемами стикаються компанії, що здають в оренду обладнання для різних галузей, що розвиваються. Найбільша частка ринку оренди припадає на будівельну галузь. Об’єктами крадіжок стають генератори, бетононасоси, сміттєві контейнери, самоскиди, переносні туалети та інше. У медицині об’єктом крадіжки можуть стати медичні ліжка, підйомники для пацієнтів, концентратори кисню, апарати штучної вентиляції легенів тощо. У сфері організації заходів здобиччю злочинців стають підсилювачі, освітлювальні прилади або акустичні системи.

Вирішення проблеми крадіжки орендованого обладнання

Щоб вирішити проблему крадіжки орендованого обладнання ми використовуємо новий трекер активів Teltonika TAT240 з функцією виявлення несанкціонованого доступу. Цей пристрій GPS-стеження можна легко прикріпити до металевих поверхонь за допомогою магнітного кріпильного аксесуара, що додається. Це робить його зручним для встановлення на  обладнання(генератори, повітряні компресори, медичні прилади, предмети для проведення заходів).

Як це працює

Залежно від уподобань користувача TAT240 регулярно відправляє періодичні записи, засновані на русі, через задані інтервали часу або за тижневим розкладом. У разі спроби крадіжки запускається сценарій режиму відновлення. Це дає змогу часто надсилати записи, щоб власник міг легко знайти обладнання завдяки трекеру активів Teltonika.

Якщо злодій виявить пристрій стеження і спробує його зняти, функція виявлення розтину TAT240 негайно подасть сигнал тривоги. У ній використовується передова магнітна технологія, одна з найнадійніших на сучасному ринку. Виявивши розтин, власник обладнання може негайно вжити заходів щодо запобігання крадіжці. Дані про місцезнаходження точної точки злому також надають додаткову допомогу.

Переваги відстеження орендного обладнання

  • Запобігання крадіжці та повернення активів – захищений від несанкціонованого доступу GPS-трекер TAT240 допоможе запобігти крадіжці та несанкціонованому використанню орендованого обладнання. Якщо трекер буде від’єднаний або зіпсований, відповідальну особу буде негайно сповіщено про це.
  • Високоякісне магнітне виявлення відкриття – передова технологія для забезпечення надійного функціонування систем оповіщення про несанкціонований доступ.
  • Підвищення продуктивності – знаючи, де розташоване орендоване обладнання, власники компаній можуть забезпечити його доступність у потрібний час і в потрібному місці. Це допоможе підвищити продуктивність і скоротити кількість затримок.
  • Душевний спокій – знання місцезнаходження орендованого обладнання дає змогу зберігати спокій. Це особливо важливо, якщо підприємство має справу з дорогим або чутливим обладнанням.

Ми пропонуємо новий захищений від несанкціонованого доступу TAT240. Він ідеально підходить для таких сценаріїв, як оренда обладнання, відстеження вантажів і транспортних засобів, а також багато іншого. Оснащений вдосконаленою магнітною системою виявлення розкриття, він забезпечує надійне періодичне відстеження.

Відповімо на питання

Якщо у вас виникли питання або ви не знаєте, яке обладнання обрати, напишіть нам — і ми зателефонуємо, щоб вас проінформувати